logotype

Amacımız

Galatasaray Spor Kulübü şeması içerisinde Futbol Okullarının özel bir yeri vardır. Futbol Okulları,Galatasaray için bir eğitim yuvasıdır. En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın topluma faydalı gençler olarak yetişmesi için oluşturduğumuz eğitim programı ‘iyi futbolcudan önce topluma sağlıklı bireyler yetiştirmektir’.

Galatasaray Çankaya Futbol Okulu olarak; eğitimcilerimizin yaklaşımında çocuklarımızın psikolojik yapılarını güçlendirmek önceliklidir. Bu amaçla eğitimcilerimiz; futbolun her şeyden önce bir oyun olduğu ancak çocuklarımızın bu oyunu oynarken eğlenmeleri gerektiğini göz önünde bulundururlar.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe, bize futbol okulumuzda çocuklarımızın sadece eğlenerek iyi futbol oynamanın yanı sıra duygularını da kontrol etmeyi öğrendiklerini göstermiştir.Okulumuzda becerileri gelişen çocuklarımızın kendilerine güvenleri arttığı gibi takım olma bilinci ve çevreyle iletişim kurma bilinçlerinin de gün geçtikçe artacağı kuşkusuzdur.

Türk futboluna uzun yıllar hizmet veren Kulübümüz,kuruluşundan bu yana yüzlerce futbolcuyu Türk Milli Takımlarına kazandırmıştır.

Galatasary Spor Kulübü Çankaya Futbol Okulu ve diğer resmi futbol okullarının hedefi; Galatasaray örf ve adetlarine bağlı,yaratıcı düşünceye sahip, taktiksel anlaşyışı yüksek, azimli, süratli, çabuk, dayanıklı, teknik, kuvvetli ve rakiplerine, hakeme, seyirciye, aileye, çevreye, arkadaşlarına saygılı, Fair Play ilkelerine bağlı bireyler ve sporcular yetiştirmektir.

Avantajlarımız

gs-logoGalatasaray Spor Kulübü'nde lisanslı sporcu olma şansı gs-logoTecrübeli TFF lisanslı hocalar
gs-logoFutbol okulu sporcularımıza GS Store tarafından üretilen özel malzemeler gs-logoKış ve yaz futbol gelişim kampları
gs-logoGalatasaray Futbol Akademisi tarafından programlı eğitim gs-logoYerel liglerde lisanlı oynama şansı
gs-logoYıl içerisinde düzenlenecek kamp, turnuva ve kamp organizasyonlarında Galatasaray Futbol Akademi hocaları tarafından izlenme ve değerlendirilme şansı
2024 Galatasaray Ankara