logotype

GALATASARAY FUTBOL OKULLARI KIŞ KAMPI 2017

KAMP OTELİ : WOW TOPKAPI-KREMLİN PALACE OTEL – LARA ANTALYA

KAMP TARİHLERİ : 21 OCAK – 4 ŞUBAT

KAMP DÖNEMLERİ :

1. DÖNEM : 21 OCAK-25 OCAK
2. DÖNEM : 26 OCAK-30 OCAK
3. DÖNEM : 31 OCAK-4 ŞUBAT
KAMPIMIZ 4 GECE 5 GÜN TAM PANSİYON KONAKLAMA ŞEKLİNDE OLACAKTIR.

SPORCULAR 3 VE 4 KİŞİLİK ODALARDA KALACAKLARDIR.

FUTBOL OKULLARININ GELECEĞİ DÖNEMLER TALEP EDİLEN DÖNEMLERE GÖRE DEĞERLENDİRİLECEK FAKAT FUTBOL OKULLARI MERKEZİ TARAFINDAN BELİRLENECEKTİR. BUNUN SEBEBİ DÖNEMLERİN KONTENJANLI OLMASIDIR. HER DÖNEM İÇİN BELİRLENEN MAKSİMUM KONTENJAN 400 KİŞİDİR.

KAMP STATÜSÜ : KAMP BOYUNCA SPORCULAR 3 GÜN ÖĞLENDEN ÖNCE, 3 GÜNDE ÖĞLENDEN SONRA OLMAK ÜZERE 6 KERE SAHAYA ÇIKACAKLARDIR. ÖĞLENDEN ÖNCE YAPILACAK ANTRENMANLARDA FARKLI YAŞ SEVİYELERİNE GÖRE DRILLER KURULARAK HER SPORCUNUN FARKLI DRILLERDE ALTYAPI ANTRENÖRLERİ TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLMESİ SAĞLANACAKTIR. ÖĞLENDEN SONRA ALTYAPI ANTRENÖRLERİMİZİN KURACAĞI TAKIMLARDA TFF’DEN GELEN RESMİ HAKEMLERİN YÖNETECEĞİ MAÇLAR OYNANACAKTIR.

6 TANE ALTYAPI VE MERKEZ SPOR OKULU ANTRENÖRÜMÜZ KAMP BOYUNCA SPORCULARIMIZLA BİRLİKTE ÇALIŞACAK, MAÇLARINI İZLEYECEK VE DEĞERLENDİRMELERDE BULUNACAKLARDIR.

YAŞ GRUPLARI : 2003-2010 YILLARI ARASI DOĞMUŞ SPORCULARDAN KATILIM SAĞLAYABİLİRSİNİZ. KATILIM İÇİN SINIRLAMA YOKTUR İSTEDİĞİNİZ KADAR SPORCU İLE KATILABİLİRSİNİZ. (2001-2002 VE 2011 DOĞUMLU SPORCU KATILIMI SAĞLAMAK İSTEYEN OKULLAR MERKEZLE İLETİŞİME GEÇEREK KATILABİLİRLER.)

FUTBOL DIŞI AKTİVİTELERİMİZ :

KAPALI HAVUZ : HER SPOR OKULU KENDİ GRUBUYLA HERGÜN BELİRLENEN SAATLERDE HAVUZDAN YARARLANABİLECEKTİR.

MASA TENİSİ

PLAY STATION : OYUN ODASINDA SERBEST ZAMANLARINIZDA PS4 OYNAYABİLİRSİNİZ. OKULLAR ARASINDA BİR PS4 TURNUVASI DÜZENLENECEKTİR.

BOWLİNG : OTELİN İÇERİSİNDE BULUNUN BOWLİNG SALONUNDA OKULLAR ARASI BİR BOWLİNG TURNUVASI PLANLANMAKTADIR.

SİNEMA : HER DÖNEM TÜM SPORCULAR VE ANTRENÖRLERLE BİRLİKTE OTELİN YAKININDA Kİ SİNEMA SALONUNDAN SADECE BİZE ÖZEL YAPILACAK GÖSTERİMLE SİNEMAYA GİDİLECEKTİR.

KİTAP OKUMA : HER SPORCU YANINDA BİR ADET KİTAP GETİRECEKTİR. KİTAP OKUMA SAATİNDE SPORCULAR TOPLU ŞEKİLDE KİTAP OKUYACAKLARDIR.

ANİMASYON OYUNLARI : TÜM SPORCULARIMIZLA ÇUVAL YARIŞINDAN, YUMURTA TAŞIMAYA VB. BİR ÇOK EĞLENCE OYUNLARI GECESİ DÜZENLENECEKTİR.

FAİR PLAY SEMİNERİ : HER DÖNEM 1 AKŞAM FAİR-PLAY VE GALATASARAYLILIK SEMİNERİ DÜZENLENECEKTİR.

DJ PERFORMANS VE MÜZİKLİ EĞLENCE : SON AKŞAM YAPILACAK VEDA TÖRENİ ÖNCESİ DJ PERFORMANS MÜZİKLERİ İLE DANS VE EĞLENCE GECESİ DÜZENLENCEKTİR.

MADALYA, KUPA VE T-SHIRT : HER SPORCUMUZA KAMP ÖNCESİ KAMP T-SHIRT’Ü, KAMP SONUNDA MADALYA VE HER OKULA KATILIMLARI İÇİN KUPA VERİLECEKTİR.

YEME İÇME : KAMP OTELİMİZ TÜRKİYE’NİN KALİTE OLARAK EN İYİ OTELLERİNDEN BİR TANESİDİR. BU SEBEPLE MUTFAĞIDA HEM TÜRK DAMAK TADINA UYGUN HEMDE ÇOCUKLAR İÇİN TAZE, BESİN DEĞERİ YÜKSEK VE ÖZELLİKLE SEÇİLMİŞ YİYECEKLERDEN OLUŞMAKTADIR. AÇIK BÜFE FORMATINDA SPORCULARIMIZ ANTRENÖRLERİMİZİN KONTROLÜNDE DİLEDİKLERİ YEMEKLERDEN FAYDALANABİLECEKLERDİR. SABAH, ÖĞLEN VE AKŞAM YEMEKLERİNİN DIŞINDA SNACK VE DİLEDİKLERİ İÇECEKLERDEN DE FAYDALANACAKLARDIR. (ASİTLİ İÇECEKLER HARİÇ)

SAĞLIK : TURNUVA BOYUNCA OTEL DE VE SAHALARDA DOKTOR, HEMŞİRE VE MASÖR HAZIR BULUNACAKTIR. OTELİN BİZE TAHSİS ETTİĞİ ÖZEL ARACIMIZLA HASTANEYE GÖTÜRÜLMESİ GEREKEN SPORCULARIMIZ 7/24 YAKINDA Kİ HASTANEYE GÖTÜRÜLMEKTEDİR. DAHA DA ACİL DURUMLARDA AMBULANS HİZMETİ MEVCUTTUR.

TEMİZLİK : KAMP BOYUNCA HER GÜN SPORCULARIN FORMALARI OTEL TARAFINDAN YIKATILACAKTIR.

Kamp-Org

2014 Galatasaray Ankara